مصرف کننده محترم:
شرکت آلدورا چلیک درب ارومیه در سال ۱۳۸۸ در شهر ارومیه و در محیطی به مساحت ۲۰۰۰۰مترمربع و۵۰۰۰مترمربع فضای بسته فعالیت خود را در زمینه تولید درب های ضد سرقت وضد حریق آغاز نمود.
این شرکت با سرمایه گذاری ۱۰۰% کشور ترکیه بنیان گذاشته شده است، زیر ساخت های کاری خود را بر پایه آخرین تکنولوژی روز ترکیه استوار نموده، در برنامه کاری خود را با گسترش دامنه فعالیت خویش در تمام نقاط ایران و نیز فراتر از آن تمام جهان را هدف قرار داده است و بدین ترتیب کار خود را تضمین نموده و متنوع ترین مدل های درب ورودی را تولید و به بازار عرضه نموده است.
از انجایی که درب چیزی است که شاید فقط یکبار خریداری می شود و ازلحاظ حفظ امنیت مالی و جانی اطرافیان حائز اهمیت فراوانی است،قفل،ورق،چوب و ابزار مورد استفاده در این درها از لحاظ مقاومت و طول عمر بسیار مناسب و با کیفیت می باشند . ما در این مورد به برآورده کردن نیازهای مصرف کننده و فراهم نمودن استاندارد های روز اهمیت بسیار قائل هستیم و ضامن ادعای ما نیز گواهیISO9001،ISO14001، OHSAS18001و ISO10002 می باشد .
اهدف ما این است که پا را فراتر از آنچه که تاکنون به آن عادت کرده بگذاریم و درب جدیدی باز کنیم . چرا که اولین چیزی که به محیط شخصیت می دهد دیدگاهی از فردی که پشت درب وجود دارد به وارد شونده می دهد ،درب ورودی است . شرکت ما با پشتوانه ی تکنلوژی برتر ، محصول این دیدگاه می باشد .
به جهان دری دیگر می گشائیم
با احترام…  شرکت آلدورا چلیک درب ارومیه