Kurumsal

Kurumsal

            2009 yılında %100 Türk Sermayesi ile 22.000 m2 açık alan ve15.000 m2 kapalı alanda Çelik Kapı sektörüne imza atan ALDORA ÇELİK KAPI, en hızlı ve kısa sürede Ortadoğu’nun bütün noktalarına ulaşıp bulunla da yetinmeyerek dünyaya açılarak çelik kapı piyasasında isminden sıkça söz ettiren bir firma haline gelmiştir. Firmamız alt yapısını tamamen Türkiye teknolojisiyle oluşturup kurumsallaşma adına emin adımlarla ilerlemekte ve çok çeşitli modellerle çelik kapı piyasasında örnek firma olarak yer almaktadır.

                     Takdir edersiniz ki yapılara belki bir kere alınacak olan ve sevdiklerinizin ve sizin can ve mal güvenliğini koruyacak olan çelik kapılarda kullanılan kilit, sac, ahşap ve aksesuarlar ürünün hem dayanıklı hem de ömrünün uzun olmasını belirlemektedir. Biz de bu noktada bilinçli ve parasına değer veren, tüketicilerin arayacağı kalite ve standartları sağlamaya özen göstermekte ve bunu da ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 10002 kalite belgelerimizle desteklemiş bulunmaktayız. Ayrıca Avrupa Standartlarına uygunluk ve yangın kapısı Dayanıklılık Sertifikası da bulunmaktadır.

         Amacımız alışılagelmişin dışına çıkmak ve hayatı kolaylaştırmak isteyenlere yeni bir kapı açmaktır. Çünkü bir mekana daha adım atmadan, o mekana kişilik katan ve yaşayan insana dair ilk izlenimi veren şey kapıdır. Arkasın da dev bir teknoloji yatırımı bulunan firmamız bu felsefenin ürünüdür.

HEDEF VE İLKELERİMİZ

Gelişen teknolojiyi, ürünlerimizin kalitesine entegre ederek, farklı ürün çeşitleri ve sağladığımız satış sonrası hizmet ile, ulusal ekonomiye katkımızı sürekli artırarak büyümektir…

Vizyonumuz;

Tüketicilerimize, daha rahat ve güvenli bir yaşam standardı sunarak, sektörde lider kurum olmaktır.

 

Temel Değerlerimiz;

Dürüstlük, Güvenilirlik, Kalite, Müşteri Odaklılık, Yenilikçilik…

                                                                                                                                                                                                  “DÜNYA YA AÇILAN YENİ KAPI”

                                                                                                                                                                                                         ALDORA STEEL DOOR